Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                       
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[zgłoś się]
[regulamin]

 

Szukaj:

3D Top Galeria! - zobacz 9 najlepiej ocenianych prac

 

Peter  Lysy
Mam 29 lat grafiką zajmuję się od czasów Amigi 500, czyli jakieś 7 lat. Większość prac wykonałem w LightWave i dokonałem małego retuszu w Photoshop-ie. Zdecydowanie wole animacje od nieruchomych obrazów. Większość moich grafik jest klatkami z animacji.


 

Jacek  Oruba
Cześć nazywam się Jacek Oruba ( Prymus) mam 23 lata grafiką zajmowałem się jakiś czas temu w latach 97-99. Tworzyłem ją w 3d studio MAX 2,5 teraz poświęcam się programowaniu ale mam nadzieje, że kiedyś do niej powrócę.


 

Filio 
Mam 18 lat grafiką 3d zajmuje się od 3 miesięcy, ale bardzo mi się to podoba i zamierzam kontynuować. Moje prace nie są zbyt ciekawe ale dopiero zaczynam. Grafiki wykonałem 3dsmax i photoshop.


 

Dariusz  Pleśniak
Moje hobby to: informatyka, grafika 3D, gry komputerowe, fotografia, film amatorski, literatura S-f, turystyka i Kick-boxing. Zainteresowanie komputerami pojawiło się po raz pierwszy po obejrzeniu programu naukowego Sonda, w którym prezentowano grę Knight Lore na ZS-Spectrum. Od tego czasu komputery stale znajdują się w kręgu moich zainteresowań. Bardzo często spędzam wieczory przy programach 3D, jednak bardzo rzadko zdarza mi się ukończyć jakąś prace. Wynika to chyba z mojego charakteru. Bardzo lubię eksperymentować, często zaczynam jedną rzecz i zaraz porzucam na rzecz nowego pomysłu lub dla sprawdzenia jak rozwiązać jakiś problem. Tylko prace zlecone udaje mi się dociągnąć do końca (na szczęście) ale one raczej nie maja nic wspólnego z tym co robię dla siebie.


 

ElasticArt  
Jesteśmy grupą ElasticArt zrzeszającą tylko nas, czyli w wyniku losowania przez rzut kostką o sześciu ścianach białego koloru z czarnymi cyframi {Piotr Słomowicz (20) i Piotr Gemza (22)}. Tworzymy zarówno statyczne rysunki jak i animacje. Trzymając się wcześniejszej kolejności używamy Athlon 850Mhz + 384MB RAM + 40GB HDD + Geforce2 32MB, oraz Duron 800MHz + 512MB RAM + 40GB HDD + Geforce2 32MB Życzymy miłego oglądania.


 

Robert  Majtas
Nazywam się Robert Majtas. Jestem 28-letnim łomżyniakiem i od czasu pierwszych prób z C64 i ArtStudio wielkim fanem komputerowej grafiki. Marzy mi się, że kiedyś będę dysponował sprzętem i softem tak szybkim i stabilnym, żeby moje prace nie wyglądały jak niedokończone warsztaty.


 

Golem 
Interesuje się grafiką 3d od około 6-ciu lat. Jedna z prac wykonana została na Amidze, reszta na PC. Używam Maxon Cinema 4D, praca SunMoon jest wyjątkowo wykonana w Photoshopie. Obecnie ze względu na lenistwo jestem mało produktywny ale mam nadzieję, że się to zmieni...


 

Radosław  Woźny
Nazywam się Radosław Woźny, mam 26 lat, a grafiką interesuję się od 3 lat. Tworzę głównie w Bryce 4 i 5, ale czasem uda mi się zahaczyć o 2D (Photoshop, Painter). W moich pracach nie staram się stworzyć nowych, przejaskrawionych, nierealnych światów. Bardziej pociąga mnie stworzenie fotorealistycznego odpowiednika rzeczywistości, choć czasem istniejącej tylko w mojej głowie.


 

Beniamin  Skowroński
Mam 23 lata jestem studentem informatyki. Grafiką zajmuję się od 2 lat. Początkowo był to tylko Photoshop z czasem zacząłem używać Bryce'a, Terragen i w końcu 3d studio.


 

Olgierd Szenwald
Wszystkie prace powstały w BRYCE 5, w ocenie rasowych grafików jest to zabawka!!


 

[<] [1..10] [11..20] [21..30] [31..40] [41..50] [51..60] [61..70] [71..80] [81..90] [91..100] [101..110] [111..120] [121..130] [131..140] [141..150] [151..160] [161..170] [171..180] [181..190] [191..198] [>]

 

  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe