Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                       
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[zgłoś się]
[regulamin]

 

Szukaj:

3D Top Galeria! - zobacz 9 najlepiej ocenianych prac

 

Beata Szefer
Nazywam się Beata Szefer. Moje prace powstają głównie w 3DMax, Photoshopie, czasami wspomagam się Painterem, Premiere lub Elastic Reality. Ostatnio zainteresowałam się programem Maya (ale pewnie minie trochę czasu, zanim stworzę w niej Coś przez duże "C"). Świetliki jest to zestaw grafik zrobionych w programie 3DStudioMax3. Być może kiedyś zabiorę się za zaanimowanie tych stworzonek.


 

Przemysław Otczyk
Mam 18 lat i grafiką 3D zajmuję się od ponad roku. Jestem uczniem LO w Katowicach. Tworzę pod pseudonimem Shadow. Prace wykonuję głównie w Rhino 3D.


 

Łukasz  Stankiewicz
Mam 16 lat. Grafiką komputerową zacząłem się interesować ok. 3 lat temu. Od początku fascynacji tą właśnie dziedziną pracuje najczęściej na 3D Studio MAX oraz na Adobe Photoshop.


 

Sławomir Sobolewski
Mam 27 lat i grafiką 3d zajmuję się od roku. Pracuję głównie w LightWave obecnie z siódmym numerkiem. Obrazy statyczne sporadycznie poddaję działaniu Photoshopa, ale staram się tego unikać i większość przygotowywać w samym LW. Premiere to głównie montaż, After Effects...no tu jeszcze trochę pracy.


 

Grzegorz Jaśkowiec
Nazywam się Grzegorz Jaokowiec, grafiką 2d/3d zajmuję się od ok. 2 lat. Prace wykonuje w 3D Studio jeżeli trzeba to retszuję w Paint Shop Pro czasami zajmuje się grafiką na potrzeby WWW. W swoich pracach nie staram się raczej odzwierciedlać rzeczywistości, bo każdy ma ją na codzień...


 

Grzegorz  Hawrot
Prace zostały wykonane w 3dsmax4, rendering w Brazil oraz finalrender, końcowa obróbka - oczywiście photoshop. Grafiką komputerową zajmuję się od trzech lat, w tym zawodowo - od dwóch.


 

Adam Borejczuk
Nazywam się Adam Borejczuk, grafiką zajmuję się hobbystycznie od około 2 lat. Jednak na 3D przesiadłem się dopiero rok temu i od tej pory pracuje w Bryce. Zaczynałem od Photoshopa, którego opanowałem bardzo dobrze. Ponadto zajmuje się trochę animacją a także grafiką na potrzeby www.


 

Wiesław  Budzik
Nazywam się Wiesław Budzik. Grafika zajmuje się od kilku lat. Na początku amatorsko, obecnie zawodowo.


 

Paweł Szmidt
Nazywam się Paweł Szmidt, grafiką komputerową interesuje się już cztery lata. Moje kompozycje tworzę na 3d Studio Max. Mam nadzieję, że spodobają się wam moje prace.


 

Caith Sith
Tworzę pod pseudonimem Caith Sith. Grafiką komputerową zajmuje się od 2000 roku. Obiekty 3D wykonuję w 3D studio MAX R2.5, a tekstury w Photoshop'ie 5.0, projekty postaci, budynków są mojego pomysłu.


 

[<] [1..10] [11..20] [21..30] [31..40] [41..50] [51..60] [61..70] [71..80] [81..90] [91..100] [101..110] [111..120] [121..130] [131..140] [141..150] [151..160] [161..170] [171..180] [181..190] [191..198] [>]

 

  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe