Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                       
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[zgłoś się]
[regulamin]

 

Szukaj:

3D Top Galeria! - zobacz 9 najlepiej ocenianych prac

 

Jarosław  Gajkowski
Jestem studentem architektury w Białymstoku. Grafiką komputerową zajmuje się od całkiem dawna, początki to DeluxePaint II (czy ktoś go jeszcze pamięta?!) Od kilku lat niepodzielnie rządzi 3Dstudio (obecnie MAX3) + Photoshop. Najczęstszy temat moich prac to oczywiście wizualizacje architektoniczne, ale czasem trafią się i inne prace.


 

Krzysztof  Kolatorski
Nazywam się Krzysztof Kolatorski. Z grafiką komputerową mam do czynienia od 3 może 4 lat. Na początku bawiłem się Only 2D a teraz przyszła pora na grafikę 3D - te trzy prace HELL GATE, VOLUME oraz BOSSI powstały jako pierwsze w 3d a dokładniej w 3d studio max którym bawię się od miesiąca a uczę się o nim jakieś 5 miesięcy. Reszta zrobiona została w Photoshopie z pomocą 3D Studio Max-a.


 

Piotr Nowak
Grafiką komputerową zajmuję się od 2 lat. Zacząłem od Corela, potem Photoshop, Bryce, teraz interesuje mnie 3d i zaczynam naukę modelowania od 3dsMax. Oprócz tego lubię muzykę (głównie metal), smaczne jedzenie i dziewczyny.


 

Artur Praczyk
Przesłane prace zostały wykonane w programach: 3D Studio Max (konstrukcja, częściowo rendering), Bryce 3D (rendering), Photoshop (prace wykończeniowe wersji ostatecznych). Są one inspirowane literaturą s-f oraz fantasy, muzyką rockową i elektroniczną, filmem, słownikiem wyrazów obcych oraz moją własną wyobraźnią. Grafiką w szerokim pojęciu zajmuję się od studiów na Wydziale Architektury P.W. czyli od 1987 r.


 

Tomasz Bartocha
Nazywam się Tomasz Bartocha, grafiką 3D i pokrewnymi zajmuję się od jakiegoś czasu. Prace swe przygotowuję w programach 3D STUDIO MAX, POSER, BRYCE 4, ADOBE PHOTOSHOP i innych.


 

Daniel  Wójcik
Nazywam się Daniel Wójcik. Mam 19 lat. Grafiką 3d interesuje się od 3 lat. Do tworzenia prac używam 3D Studio Max i trochę Posera.


 

Bartosz Klimczak
Grafiki tu prezentowane są wynikiem pewnej mieszanki....uwielbienie dla sztuki wizualnej zaszło bowiem w reakcję z czymś "ekstra" - filozofią....nie znaczy to rzecz jasna, iż niosą one z sobą jasne przesłanie....bo jeśli po prostu mówić to na cóż jeszcze malować ?


 

Łukasz  Zielonka
Nazywam się Łukasz Zielonka i mieszkam w Bytomiu i jestem uczniem 4 LO im. Sikorskiego Grafiką 3D zajmuję od paru lat. Swoje prace wykonuje w 3D Studio MAX, Photoshop oraz Bryce


 

Piotr [Poldek]  Zybura
Prace, z racji wykonywanego zawodu głównie z zakresu wizualizacji architektonicznych, wykonane na 3DS od wersji DOS 4 do wersji MAX 3.01. Pierwsze prace, które reprezentuje tu rendering ołówków automatycznych, powstały jeszcze na komputerze DX4 - 66 MHz z 4 MB RAM...doprawdy niezapomniane [wielodniowe :)] przeżycie...


 

Artur  Nielepiec
Artur Nielepiec, lat 21, prace wykonane w 3D Studio Max 2.0 i Photoshop-ie 6


 

[<] [1..10] [11..20] [21..30] [31..40] [41..50] [51..60] [61..70] [71..80] [81..90] [91..100] [101..110] [111..120] [121..130] [131..140] [141..150] [151..160] [161..170] [171..180] [181..190] [191..198] [>]

 

  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe