Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                       
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[zgłoś się]
[regulamin]

 

Szukaj:

3D Top Galeria! - zobacz 9 najlepiej ocenianych prac

 

Piotr Wysocki
Trudno właściwie ustalić kiedy właściwie zacząłem zajmować się grafiką. Początkowo była to rozrywka, potem uzupełnienie mojego warsztatu fotograficznego o Photoshop. Pierwszy kontakt z grafiką 3D miałem już właściwie w czasach prePeCetowskich.


 

Krzysztof Ulański
Mam 25 lat urodziłem się i mieszkam w Łodzi. Animacją i grafiką zainteresowałem się 3 lata temu. Wszystkie moje wysiłki wkładałem dotychczas w projektowanie i realizację animacji w 3DSMAX oraz łączenie efektów cyfrowych z filmem Video. Tekstury i mapy wykonuję przy pomocy pakietu Corel Draw 9. Ukończyłem studia w Wyższej Szkole Informatycznej. Tematem mojej pracy inż. były "Efekty specjalne w filmach fabularnych...". Większość pac zamieszczonych w galerii to klatki z animacji. Zajmuje się również montażem filmów amatorskich. Chętnie nawiąże kontakt z osobami interesującymi się grafiką.


 

Krzysztof  Płonka
Od 2 lat interesuję się grafiką 3d animacją, poprzednio muzyka była moim ulubionym hobby.


 

Mirosław  Materek
Nazywam się Mirosław Materek. Mam 44 lata. Bawię się grafiką 3d od kilku lat i traktuje na razie to jako rozrywkę po pracy. Używam przede wszystkim 3D Studio Max R3 i Adobe Photoshop. Moim marzeniem jest opanowanie tych programów do perfekcji i zaangażowanie się w jakieś poważne projekty.


 

Michał Wolarek


 

Arek Rodacki
Nazywam się Arek Rodacki, występuję pod pseudonimem Blaze. Mam 17 lat, jestem uczniem katowickiego LO, grafiką 3D zajmuję się amatorsko od jakiegoś pół roku, do wykonywania prac używam Rhino 3D.


 

Marcin  Tybur
Nazywam się Marcin Tybur. Mam 18 lat. Interesuje się fantastyka, sztuka oraz animacja. Od 2 lat rysuje, maluje, rzeźbię. Z grafika komputerowa mam styczność od 3 lat. Najbardziej lubię pracować w Photoshopie 5, Painterze 6 i Classic, a także zaczynam się szkolić w programach 3D. W przyszłości chciałbym pracować jako animator lub grafik komputerowy.


 

Krzysztof Zwoliński
Mam 24 lata , zacząłem robić modele na komputerze kiedy te plastikowe i kartonowe zaczęły zajmować dużo miejsca. Ogólnie rzecz biorąc było to w 1998 , ulubione programy to AutoCAD i 3DSMax. Prace wykonane zostały w 80% w programie AutoCAD, pozostałe 20% to 3DSMax dzięki nim modele wyglądają lepiej i są animowane.


 

Andrzej Witbrot
Grafika stanowi moje hobby od wielu lat. Kontakty z grafiką komputerową miałem jeszcze w czasach ośmiobitowców, jednak prawdziwa fascynacja pojawiła się wraz z pierwszą Amigą, pod koniec lat 80-tych.Ostatnio moim ulubionym programem jest Strata 3D, w tym też programie powstały prezentowane w galerii obrazki 3D. Do opracowywania tekstur oraz tworzenia grafik 2D używam kilku różnych programów, chociaż najchętniej sięgam po Ulead PhotoImpact. "Fortepian" przez miesiąc znajdował się na oficjalnej stronie Strata Software w dziale produktów, jako wizytówka bezpłatnego programu Strata 3D base, gdzie obejrzało go blisko 5 tysięcy osób.


 

Paweł Wojewódzki
Nazywam sie Paweł Wojewódzki i urodziłem sie w 1984 roku. Grafiką interesuję się od zawsze, a w maxie siedzę od ok. 2 lat. Lubię robić wszelkie obiekty od hi-poly po low-poly. W przyszłości chcę być zawodowym grafikiem.


 

[<] [1..10] [11..20] [21..30] [31..40] [41..50] [51..60] [61..70] [71..80] [81..90] [91..100] [101..110] [111..120] [121..130] [131..140] [141..150] [151..160] [161..170] [171..180] [181..190] [191..198] [>]

 

  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe