Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                       
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[zgłoś się]
[regulamin]

 

Szukaj:

3D Top Galeria! - zobacz 9 najlepiej ocenianych prac

 

Andrzej Tyminski
Grafiką zajmuję się od około 4lat (zaczynałem na Atari 65XE, od dwóch lat na PC), na początku robiłem ją w MSPAINT:) następnie w 3D Studio Max. Zazwyczaj wykańczam w Photoshopie, niekiedy modele wykonuje w AutoCAD-zie 2000.


 

Przemysław Grzybowski
Grafiką zajmuję się amatorsko od roku, w wolnym czasie, traktując ją raczej jako odskocznię od życia codziennego. Prace wykonuję w 3D Max R3, Bryce 3D, Maya, Strata 3D lekko retuszując je w Photoshop-ie.


 

Sławomir Michalecki
Zaczynałem rysować na Amidze i rzeźbić na Sculpt-cie 3D. Prace wykonane zostały na Lightwave5.5 z odrobiną interwencji Photoshop-a.


 

Maciek Drabik
Nazywam się Maciek Drabik ale zazwyczaj występuje pod pseudonimem "Nezzir". Grafiką komputerową interesuje się od bardzo niedawna bo zaledwie od niespełna pół roku. Wszystko zaczęło się gdy kolega podrzucił mi programik Blender. W nim właśnie powstały moje pierwsze arty. Aktualnie korzystam z 3DSMax-a i Photoshop-a. Poza tworzeniem grafiki tworzę trochę na gitarce (jeszcze mnie usłyszycie) To chyba wszystko.....aaa - jeszcze próbuje się uczyć w jednym z białostockich ogólniaków to tyle o mnie.


 

Dawid Gaszyński
Grafiki 3d rysuję od kilku lat. Wykonuje je dla siebie oraz na zamówienia czasopism oraz wydawnictw muzycznych itp. Często tez robię animacje 3d wykorzystywane przy czołówkach w TV kablowych itp. Projektuje strony WWW - w tym dla partii politycznych.


 

Tomasz  Rozkosz
Mam 20 lat. Studiuję na Politechnice Wrocławskiej. Grafiką komputerową zajmuję się od lat 8-miu. Na początku rysowałem w DeluxPaint na Amidze 500. Od 5-ciu lat pracuję na PC. Używam Paint Shop Pro, Photoshop, 3DS. Max. Obecnie szukam pracy jako grafik komputerowy 2d/3d


 

Paweł Lorenc
Jestem absolwentem wydziału grafiki użytkowej warszawskiej ASP. Grafiką komputerową zajmuję się od 4 lat. Pracowałem tworząc animacje i czołówki dla TV Polonia. Prezentowane prace pochodzą z serii ilustracji do książki Clive'a Staplesa Lewisa " Siostrzeniec Czarodzieja". Wykonane są w całości w najpopularniejszych programach 3D i 2D.


 

Damian  Nennow
Nazywam się Damian Nennow (SHIVA). Jestem 18-letnim uczniem Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy. Grafikę 2d i 3d pokochałem jak tylko dostałem komputer (dokładnie dwa i pół roku temu) najpierw bawiłem się grafiką 2d (Corel, Photoshop, Painter, itp.) dopiero od pół roku zajmuje się grafiką 3d, czyli przede wszystkim 3D studio MAX 2.5 a teraz 3.


 

Piotr Rymar
Wszystkie grafiki zostały wykonane przy pomocy oprogramowania Bryce4 i poprawiane za pomocą Paint Shop Pro. Używam też oprogramowania 3D Studio Max ale jak na razie wyłącznie hobbistycznie. Jestem studentem finansów i bankowości. Grafiką interesuję się od Liceum z różnym skutkiem. Jest to niewątpliwie moje ulubione zajęcie w czasie wolnym. Zapraszam do oglądania mojej galerii.


 

Tomek Wojtowicz
Nazywam się Tomek Wojtowicz (a.k.a io). Mam 22 lata. Grafiką 3D zajmuję się na poważniej od 1997 roku. Podczas udzielania się na scenie komputerowej przeskoczyłem prawie wszystkie programy jakie się dało (3d Studio 4, Imagine, Real, LightWave, Blender, a ostatnio Max, no i uczę się powoli Mayi). Obecnie studiuję informatykę na AGH, a zawodowo dorabiam troszkę jako grafik 3d robiąc dorywczo obiekty do gier.


 

[<] [1..10] [11..20] [21..30] [31..40] [41..50] [51..60] [61..70] [71..80] [81..90] [91..100] [101..110] [111..120] [121..130] [131..140] [141..150] [151..160] [161..170] [171..180] [181..190] [191..198] [>]

 

  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe