Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                       
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[zgłoś się]
[regulamin]

 

Szukaj:

3D Top Galeria! - zobacz 9 najlepiej ocenianych prac

 

Wojciech Chwalisz
Jestem absolutnym AMATOREM. Swoją przygodę z 3D - 3DS MAX - rozpocząłem kilka lat temu (4 może 5). Zawodowo zajmuję się wnętrzami: renowacją, adaptacją i takie tam... 3D jest dla mnie przyjemnością i odskocznią od codziennych zmagań z rzeczywistością.


 

Michał Pruchniak
Nazywam się Michał Pruchniak, mam 27 lat. Jestem architektem, absolwentem Politechniki Śląskiej. Od trzech lat pracuję zajmując się wizualizacjami komputerowymi architektury, wnętrz, itp. Używam głównie 3DStudio VIZ, CorelDraw.


 

Paweł Żuk
Jestem architektem dwa lata po studiach na Politechnice Krakowskiej. Tworzę głównie wizualizacje architektury, a w wolnych chwilach grafikę 3D.


 

Dominik Eymontt
Nazywam się Dominik Eymontt, jestem studentem V roku WAPW i zajmuję się grafiką komputerową od kilku lat. Prace powstały przy użyciu AutoCAD'a 2000, 3dsViz'a i Lightscape'a 3.1. Modele buduję przede wszystkim w CADzie, wstępne mapowanie sceny w Viz'ie, potem eksport do Lightscape'a. Na końcu oświetlone textury z powrotem do Viz'a gdzie po dokonaniu poprawek powstają końcowe rendery.


 

Przemek Kaczmarek
Nazywam się Przemek Kaczmarek, mieszkam w Gorzowie Wlkp., gdzie też pracuję w drukarni jako operator DTP. Grafiką 3d chyba zawsze się interesowałem (jeszcze czasy Amigi...), ale tylko bieżnie - oglądałem i podziwiałem cudze prace. Sam zacząłem "dłubać" w 3d chyba 3 lata temu i był to oczywiście Lightwave... Dziś częściej pracuję w MAX-ie (teraz 3ds max 4), chociaż same renderingi lepsze są w Lightwavie (moim zdaniem). Mój sprzęt to AMD Duron 700, 256 MB RAM i prosta RIVA TNT2 M64.


 

Mariusz Kamiński
Nazywam się Mariusz Kamiński. Wizualizacją zainteresowałem się pracując jako asystent architekta w biurze projektowym. Swoje prace wykonuje przy pomocy 3D Studio Max, Photoshopa i wysłużonego Pentium 166 mmx. Obecnie zafascynowały mnie możliwości programów Lightwave i Softimage, przy pomocy których wykonuje swoje grafiki. W niedalekiej przyszłości chce zając się animacją i pracować jako animator.


 

Marcin Bagiński
Nazywam się Marcin Bagiński, grafiki były wykonane w 3d studio max 3, grafiką interesuje się od 7 lat. Mam obecnie 20 lat i chodzę do studium informatycznego w Płocku.


 

Qrdziel 
Pierwszy kontakt z grafiką 3D miałem kilka lat temu. Poważnie zająłem tą dziedziną w wojsku, gdzie stworzyłem symulację wystrzelenia przeciwpancernego pocisku "fagot". Czas niezbyt pozwala mi na poważne zajęcie się grafiką. Traktuję ją tylko jako hobby.


 

Michał Wolarek
Witam ponownie. Nadal mam na imię Michał, nadal studiuję, nadal mam 24 lata i pracuje na sprzęcie z minionej epoki, ale wydaje mi się, że najważniejsza w grafice jest wyobraźnia. Przedstawione poniżej prace to przekrój mojej twórczości od roku 98 po dzień dzisiejszy. Prace powstają głównie przy użyciu GIMP-a, Photoshop-a i skanera Mustek 600SEP. Chciałbym jeszcze podziękować tym, którzy opisują swoje doznania (są dla mnie cenne często inspirujące)i wszystkim tym co mieli wpływ na sposób w jaki postrzegam rzeczywistość.


 

Dariusz Chudziński
Nazywam się Dariusz Chudziński. W grafice komputerowej zakochałem się rok temu. Stała się ona kontynuacją mojego pierwszego hobby, czyli fotografii. Załączone prace wykonałem w Terragenie.


 

[<] [1..10] [11..20] [21..30] [31..40] [41..50] [51..60] [61..70] [71..80] [81..90] [91..100] [101..110] [111..120] [121..130] [131..140] [141..150] [151..160] [161..170] [171..180] [181..190] [191..198] [>]

 

  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe