Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                       
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[zgłoś się]
[regulamin]

 

Szukaj:

3D Top Galeria! - zobacz 9 najlepiej ocenianych prac

 

Marcin  Filipowicz
16.06 - to moje szczęśliwe liczby. W tym dniu pierwszy raz włączyłem Photoshopa... Nazywam się Marcin "pep" Filipowicz. Jestem 15-latkiem, który wprost zakochał się w grafice komputerowej, a szczególnie w Photoshopie i Lightwavie. Ten urok trwa już około 8 miesięcy i mam nadzieję, że się nigdy nie skończy...


 

Piotr Leśniewicz
Nazywam się Piotr Leśniewicz i mam 23 lata. Urodziłem się w Bydgoszczy, gdzie obecnie studiuję Elektronikę i Telekomunikację na Akademii Techniczno-Rolniczej. Grafiką komputerową interesuję się od 1992 roku. Zajmuję się grafiką 2D, 3D, wektorową, fotomontażami, trochę animacją oraz DTP. Używam następujące programy: Photoshop, Bryce, Painter, Corel Draw, 3D Studio MAX, Premiere itp.


 

Karol Orzeł
Zawsze interesowałem się grafiką ale w końcu zapragnąłem zrobić coś sam. Niestety mam dziwną wadę zawsze jak coś zrobię to mi się nie podoba. Tworze grafikę, która chciałbym aby przekazywała emocje. Mam nadzieje że tak jest. Robienie grafiki to nie tylko moje hobby robię tez gry wyniki mojej pracy możecie zobaczyć poniżej.


 

Daniel Barczewski
Jestem niezależnym twórcą (modelowanie, animacja), obecnie współpracuję z różnymi grupami, tworzącymi filmy i animacje, amatorskie i pół-profesjonalne. Prace wykonuję w 3d Studio MAX (głównie modelowanie nieorganiczne i animacja), natomiast modelowanie organiczne wykonuję w pakiecie MAYA. Do retuszu prac i tworzenia tekstur używam Photoshop-a oraz After Effects (w przypadku animacji).


 

Piotr MaggeM Gemza
Kiedy nastał rok 1979 dziesiątego dnia stycznia, wtedy me piękne oczęta ujrzały światło dzienne, tzn. o ile dobrze pamiętam było to światło z jakiejś lampy wiszącej tuż nademną. Mniejsza o to. Pamiętam, że ponownie mnie oświeciło jakieś 3 lata temu z hakiem. Od tej pory grafika stała się moją namiętmnością, a ja bezpowrotnie zanurzyłem się w cudowny świat obrazów i animacji. W świat pełen magii i emocji. Moim marzeniem jest praca przy tworzeniu gier komputerowych, no ale.... cóż (raczej sam jej nie zrobię) Moje prace powstają w 3D Studio MAX 3, Paint Shop Pro 7, Corel Photo-Paint 8, Photoshop 5 i innych.


 

Witold  Rożak
Nazywam się Witold Rożak. Studiuję najpiękniejszą z nauk, czyli fizykę. Grafika 3d jest na razie tylko moim hobby (choć chciałbym by stała się czymś więcej). W programach typu 3dstudio max fascynuje mnie to, że można przy ich pomocy zwizualizować to, co istnieje tylko w wyobraźni.


 

Homo S.A. 
Moje prace pochodzą z rożnych okresów, powiedzmy mojej wiedzy ale dobrze ilustrują moje nastawienia i potrzeby emocjonalne. Urodziłem się pięknego lata 1968 roku, parę miechów po pamiętnym marcu. 1991 kończę swą edukację (burzliwą nieco, ale nie będę pisał o Zacnej Akademii, której nie ukończyłem), dyplomem nauczyciela plastyki po Studium Nauczycielskim w Raciborzu. Pracowałem potem jako zwariowany pedagog w małej, malowniczej szkółce (ponoć do tej pory mnie wspominają). Okazyjnie podejmowałem się rożnych prac w mniejszym lub większym stopniu związanych z plastyką.


 

Tomasz Lipka
Tomasz "Leetva" Lipka. Niedawno ukończyłem grafikę na wrocławskiej ASP. Była to pierwsza praca dyplomowa na tej uczelni, zrealizowana w technice 3D (ekspozycja grafik + 8-mio minutowa animacja). W swoich pracach łącze doświadczenia z innych dziedzin sztuki, którymi się zajmuję - przede wszystkim z malarstwa i rysunku.


 

Witold Kot
Po prostu od maluśkiego rysowałem komiksy, z reguły bardzo krwawe. Obecnie rysuję dla kilku gazet, ale nie zamieszczam tam poczucia humoru, które lubię, gdyż nie nadaje się ono zbytnio do rodzinnych tygodników. Pracuję na pentium 2, 128 ram, riva tnt 16. Programy, których używam, to wszystko co wpadnie mi w ręce. Najczęściej photoshop, max, poser, bryce, ostatnio flash i trochę LW.


 

Fabian Kubicki
Grafiką zacząłem interesować się od 1996 roku była to Amiga (2D), od 1998 kupiłem PC i zajmuje się grafiką 3D. Prace tworzę w 3dsmax niekiedy przerabiam je w programach 2D. Zajmuje się reklamami, filmami 3D i wizualizacjami.


 

[<] [1..10] [11..20] [21..30] [31..40] [41..50] [51..60] [61..70] [71..80] [81..90] [91..100] [101..110] [111..120] [121..130] [131..140] [141..150] [151..160] [161..170] [171..180] [181..190] [191..198] [>]

 

  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe