Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                       
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[zgłoś się]
[regulamin]

 

Szukaj:

3D Top Galeria! - zobacz 9 najlepiej ocenianych prac

 

Mirosław Maciejczyk
Nazywam się Mirosław Maciejczyk. W sieci Internet jestem znany jako Khax. Ukończyłem Politechnikę Radomską, a obecnie pracuje jako grafik/webdesigner. Grafiką komputerową interesuję się od około 1995 roku. Zaczynałem na Amidze 1200/030/50 by potem przesiąść się na PC. Obecnie do pracy używam Photoshop-a, Illustrator-a, Fireworks-a oraz 3DS Max-a.


 

Aen 
Z zawodu ekonomista i przyszły architekt. Swoją przygodę z komputerami zaczynałem od Atari XE/XL. Potem był PC i program... MS Word, używany głownie do wypisywania elaboratów nt. aktualnej sytuacji gospodarczej kraju :). Ze wzgledu na wstręt do rapidografów i tuszu, przerzuciłem się na elekroniczny odpowiednik kartki i ołówka. I tak jest do dziś.


 

Conik 
Mam na imię Konrad. W tej chwili pracuję na maszynie opartej o 2xPIII i NT. Zaczynałem 8 lat temu na DOS-owym 3D Studio. Teraz swoje grafiki tworzę w 3D Studio MAX 3, MAYA, Alias Design Studio oraz Photoshopie, Illustratorze i innych.


 

Tomasz  Machnik
Urodziłem się i mieszkam w Chorzowie. Mam 21 lat. Studiuję na Politechnice Śląskiej w Gliwicach na kierunku Elektronika i Telekomunikacja. Zabawę z grafiką rozpocząłem właściwie w 1996 roku od programu 3D Studio 4 for DOS. Następnie była krótka przygoda z 3D Studio MAX, a "na poważnie" zacząłem myśleć o grafice wraz z poznawaniem LightWave'a. Mniej więcej około 1998 roku grafika wysunęła się na pierwszy plan moich zainteresowań i tak już pozostanie na wieki...


 

Dariusz Cyran
Urodziłem się 18 kwietnia w 1984r. w Krakowie gdzie nadal mieszkam. Grafiką zajmuje się od niedawna, pracuje na programach: Photoshop, Bryce 4, 3d Studio Max 2... i wiele innych.


 

Zbigniew Ligenza
Grafiką komputerową zafascynowałem się już w szkole podstawowej, próbując pierwszych kroków w takich programach, jak Deluxe paint na Atari ST.


 

Artur Zgódka
Nazywam się Artur Zgódka, lat 25. Pochodzę i mieszkam w Mińsku Mazowieckim. Tam też jeszcze do niedawna uczyłem się i oczywiście stawiałem pierwsze kroki próbując swoich sił w grafice komputerowej.


 

Łukasz Cywiński
Nazywam się Lukasz Cywiński, mieszkam w 6-tys miasteczku, uczę się w 4 kl. I LO w Szczecinku (mam 18 lat), grafiką zajmuję się od ok. 3 lat (pseudo Cywil), od dawna interesowały mnie efekty i komputery. Tworzę prace na rożne tematy. Większość z nich w 3D, ale czasem sięgam do 2D (głownie łączę te techniki).


 

Przybył Jarosław
Urodziłem się we wtorek, późną wiosną. Nieco później, gdzieś tak na początku jesieni, zauważyłem, że bardziej odpowiada mi dawanie niż branie - aktywne tworzenie własnych, niż bierne konsumowanie tworów innych. Grafiką nie zajmuję się zawodowo, ale jest ona dla mnie czymś więcej niż hobby. Używam Photoshopa 4.01, Blendera, Terragena i kilku innych programów.


 

Wylot Krzysztof
Urodziłem się w czerwcu, 75 roku, interesuję się wszytkimi dziedzinami... (poza tymi, w których trzeba pamiętać nazwiska, daty, itp...). Pasjonuję się komputerami, grafiką tudzież muzyką... Aktualnie moja praca zawodowa jest ściśle związana z grafiką komputerową.


 

[<] [1..10] [11..20] [21..30] [31..40] [41..50] [51..60] [61..70] [71..80] [81..90] [91..100] [101..110] [111..120] [121..130] [131..140] [141..150] [151..160] [161..170] [171..180] [181..190] [191..198] [>]

 

  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe