Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                       
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[zgłoś się]
[regulamin]

 

Szukaj:

3D Top Galeria! - zobacz 9 najlepiej ocenianych prac

 

Paweł Hynek
Urodziłem się w 1975 w Krakowie, gdzie obecnie mieszkam i pracuje. Jestem studentem Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracuje w firmie zajmującej się produkcją oprogramowania (czytaj gier). Firma to "Drago" i jak do tej pory wydała jedynie grę "Vulture". Zajmuję się tworzeniem obiektów low polys 3D i ich teksturowaniem oraz animowaniem. Moje zainteresowania to głównie grafika 3D (jakby się ktoś nie domyślił), literatura sf i fantasy, gry fabularne i bitewne (szczególnie Warhammer) oraz psychologia w ujęciu behawiorystycznym.


 

Renata Ratajczyk
Fotograf i artysta komputerowy, specjalizuje się w ilustracji komputerowej, fotografowaniu mody i portretach artystycznych. Artystka pochodzi z Polski, ale już od wielu lat na stałe przebywa za granicą (początkowo we Włoszech, a obecnie w Kanadzie).


 

cyprEEss 
Witam ! Jestem Krzysztof Palka (znany tez pod pseudonimem cypreess). Od wielu lat zajmuje się ogólnie komputerami. Najpierw w kręgu zainteresowań były głównie gierki ale już dawno je porzuciłem dla trzech wspaniałych rzeczy: programowania, grafiki, webmasteringu.


 

Andrzej Pyrchla
Andrzej Pyrchla na codzień pracuje w jednej z firm komputerowych w Katowicach, a tworzenie grafiki traktuje jako odskocznię od dnia codziennego. W swojej kolekcji posiada około 500 grafik gorszych lub lepszych wykonanych na przestrzeni od 1992 do 2000.


 

Aleksander Gołowacz
Aleksander Gołowacz ukończył studia na wydziale Grafiki i Malarstwa gdańskiej Akademii sztuk pięknych 1992 roku. Laureat II Konkursu na grafikę komputerową zorganizowanego przez miesięcznik Fantastyka, jego prace zajęły drugie miejsce w II Konkursie Magazynu 3D.


 

ARCAD s.c. 
Prace spółki ARCAD s.c. Do tej pory były to głównie wizualizacje projektów architektonicznych ilustrujące projekt bryły architektonicznej lub urbanistyczne komponowanie nowych projektów wśród istniejącej zabudowy. Tym razem ARCAD s.c. pokazuje, że poza projektowaniem architektonicznym i hiperrealistycznymi wizualizacjami takich projektów doskonale czuje się również podczas tworzenia i prezentacji projektów wnętrz zarówno prywatnych jak i publicznych.


 

Agnieszka Nowińska
Studia na wydziałach Architektury Wnętrz i Scenografii ASP w Krakowie ukończyła w 1998r. Autorka projektów scenograficznych do zrealizowanego na zlecenie II Programu Telewizji Polskiej filmu animowanego pt. K. kontra Kafka.


 

Szymon Masiak
Szymon Masiak urodził się 14 sierpnia 1976 roku w Białymstoku. Swoje pierwsze kroki w grafice stawiał na Commodore 64, a potem w grafice 3D na programie 3D Studio R2 (wersja DOS).


 

[<] [1..10] [11..20] [21..30] [31..40] [41..50] [51..60] [61..70] [71..80] [81..90] [91..100] [101..110] [111..120] [121..130] [131..140] [141..150] [151..160] [161..170] [171..180] [181..190] [191..198]

 

  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe