Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                       
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[dodaj news]

 

Szukaj:


 

IX Dni Druku 3D

SIT Polska zaprasza na kolejne Dni Druku 3D. Dziewiąta impreza z tej serii odbędzie się w ramach Przemysłowej Wiosny organizowanej przez Targi Kielce w dniach 28-30 marca br.

Dni Druku 3D, wydarzenie które zaczęło swoją historię w kieleckim klubie studenckim "Wspak", to dziś jedno z najważniejszych spotkań branży w naszej części Europy. Impreza towarzysząca do tej pory "Przemysłowej Wiośnie w Targach Kielce” staje się obecnie jednym z ważniejszych elementów tego cyklu wystaw.

Spotkanie, które odbyło się w marcu 2016 roku, zgromadziło ponad 80 wystawców oraz przyciągnęło około 8 tys. zwiedzających. Do tej pory najnowsze technologie druku przestrzennego można było poznawać przez dwa dni, od marca 2017 roku będą to już trzy dni.

Dynamiczny rozwój Dni Druku 3D zawdzięczają z pewnością kolejnym programom finansowanym z funduszy Unii Europejskiej, ale także ogromnemu zainteresowaniu wysokobudżetowych firm z branży.

Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na stronach organizatorów.

2017-03-21

ŁS http://bit.ly/DniDruku3D


  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe