Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                       
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[dodaj news]

 

Szukaj:


 

Omni3D w Hanowerze

Firma Omni3D pojawi się na polskim stoisku narodowym na Targach Hanowerskich. Przedsiębiorstwo zaprezentuje tam swoją przemysłową drukarkę 3D - Factory 2.0 Production System - która od początku 2017 roku zdobywa tytuły najlepszego produktu w swoim segmencie.

Urządzenie wyróżniono niedawno dwoma prestiżowymi nagrodami branżowymi, a mianowicie:

- nagrodą główną za Przemysłową Drukarkę 3D, Dni Druku 3D, SIT Polska, Przemysłowa Wiosna, Targi Kielce, marzec 2017,

- nagrodą za Produkt Roku 2016 w kategorii Druk 3D, wytwarzanie addytywne, Inżynieria & Utrzymanie Ruchu, kwiecień 2017.

"Takie wyróżnienia mają dla nas duże znaczenie. Zarówno w kontekście budowania naszego wizerunku, ale również jako motywacja dla całego zespołu Omni3D do podejmowania kolejnych kroków w rozwoju produktu. Obie nagrody przyznawane są przez inżynierów, czytelników pism branżowych oraz samych użytkowników. Są to osoby, które doskonale orientują się w obszarze druku 3D - tym bardziej te nagrody mają dla nas dużą wartość" - komentuje Konrad Sierzputowski, Co-CEO w Omni3D.

Omni3D będzie miało okazję zaprezentować swój produkt na jednych z najważniejszych wydarzeń na świecie skierowanych do przemysłu. Hannover Messe to impreza, która co roku ściąga do Niemiec ponad 200 tys. zwiedzających. Są tu promowane nowe idee i nowinki branżowe. Spotkaniu towarzyszy międzynarodowa wystawa innowacyjnych produktów i usług dla przemysłu.

Tegoroczna impreza jest wyjątkowa dla Polski, która objęła tytuł partnera tej edycji targów. Na polskim stoisku pojawi się, między innymi, 20 młodych innowacyjnych firm, a pośród nich Omni3D ze swoją przemysłową drukarką 3D - Factory 2.0 Production System.

Udział Polski jako kraju partnerskiego ma na celu wspomóc ekspansję polskich firm na rynki zagraniczne. Polski potencjał rozwojowy w takich dziedzinach jak druk 3D, robotyka, informatyka przemysłowa, sterowanie, digitalizacja i automatyzacja procesów przemysłowych, jest coraz bardziej dostrzegany poza granicami naszego kraju.

"Niemcy to dla nas bardzo atrakcyjny rynek. Tamtejsi klienci to zaawansowane technologicznie firmy, których nie trzeba już edukować. Poszukują one rozwiązań obniżających koszty i poprawiających efektywność, dostępnych w rozsądnej cenie. Nasza drukarka może dziś konkurować z najlepszymi przemysłowymi urządzeniami na świecie, stając się atrakcyjnym rozwiązaniem poszukiwanym przez przedsiębiorstwa. Poprzez swoją obecność na targach liczymy na nawiązanie współpracy z firmami zainteresowanymi dystrybucją naszych drukarek w Niemczech" - mówi Tadeusz Hoppel, Co-CEO w Omni3D.

Targi Hanowerskie rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek i potrwają pięć dni.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w serwisie Omni3D.

2017-04-21

ŁS http://bit.ly/Omni3D


  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe