Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                       
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[dodaj news]

 

Szukaj:


 

Promocja na videopoint.pl

Serwis videopoint.pl rozpoczyna dziś promocję, w ramach której przy zakupie dwóch wideokursów płaci się tylko za jeden. Akcja potrwa przez trzy dni, a w jej ramach dostępnych jest kilka szkoleń dotyczących narzędzi CAD i 3D.

Rabat naliczany jest w koszyku, a obniżana do zera jest cena tańszego kursu. Jeśli cena kursów jest taka sama, rabatowane jest losowo wybrane szkolenie. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, a w szczególności z akcją "Pakiet Plus" (nie obejmuje ebooków dołączonych do szkoleń). Promocja będzie aktywna od dziś do najbliższej środy (16 maja) włącznie.

Pełna lista tytułów objętych ofertą dostępna jest na stronie promocji.

2017-05-15

ŁS http://bit.ly/vp2za1


  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe