Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                       
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[dodaj news]

 

Szukaj:


 

Targi 3D Solutions

W związku z dynamicznie rosnącym zapotrzebowaniem na urządzenia do druku i skanu w technologii 3D Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na czterodniowe wydarzenie 3D Solutions, które odbędzie się w dniach od 6 do 9 czerwca br. w trakcie trwania targów ITM Polska 2017.

Impreza przeznaczona zarówno dla profesjonalistów, jak i entuzjastów, ma dać uczestnikom okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami, rozwiązaniami i urządzeniami do skanowania i drukowania 3D, zobaczenia prezentacji na żywo, a także spotkania z przedstawicielami działających na tym rynku przedsiębiorstw.

Więcej informacji na temat targów można znaleźć na stronach organizatora.

2017-05-24

ŁS http://bit.ly/MTP3Dsolutions


  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe