Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                       
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[dodaj news]

 

Szukaj:


 

Canon Polska na targach 3D Solutions

Firma Canon zaprasza do swojej strefy podczas targów 3D Solutions - drugiej edycji wydarzenia odbywającego się w ramach międzynarodowych targów przemysłowych ITM Polska 2017. Impreza rozpoczęła się dziś i potrwa do najbliższego piątku.

Targi 3D Solutions to największe w regionie wydarzenie poświęcone zastosowaniom technologii 3D, które kierowane jest do profesjonalistów, przedstawicieli biznesu i świata nauki. W strefie Canon (Pawilon 3A, stoisko 98) w dniach od 6 do 9 czerwca br. będzie można zobaczyć innowacyjne zastosowania i finalne produkty wyprodukowane na drukarce 3D Projet MJP 2500 oraz odporne na trudne warunki atmosferyczne materiały techniczne wydrukowane na ploterze Océ PlotWave 345.

Projektowanie przestrzenne

Technologia druku i skanowania przestrzennego to dziedziny, które coraz częściej włączane są do procesów firm produkcyjnych z różnych branż. Przemysł, architektura, medycyna czy szkolnictwo - w każdej z tych branż zastosowanie druku 3D pozwala usprawnić powtarzalne czynności produkcyjne oraz wnosi wartość dodaną do procesów projektowych i prototypowania.

Canon Polska, jako jeden z czołowych polskich dostawców profesjonalnych produktów i usług w zakresie druku 3D, będzie prezentować swoje rozwiązania właśnie podczas poznańskich targów 3D Solutions 2017, które są doskonałą okazją do zawierania transakcji handlowych dla producentów i potencjalnych kontrahentów z firm produkcyjnych. Połączenie wiodących na rynku rozwiązań z rozbudowaną siecią serwisową wspieraną przez europejski zespół specjalistów Canon sprawia, że firma jest w stanie z sukcesem wspierać rozwój przedsiębiorstw z różnych branż. Dodatkowo ogromnym atutem targów jest możliwość bezpośredniego dotarcia do odbiorców zarówno instytucjonalnych, jak i klientów indywidualnych oraz połącznie w jednym miejscu świata biznesu i technologii.

Trwałość, szybkość, wydajność

Canon podczas targów 3D Solutions zaprezentuje dwa urządzenia ze swojej oferty urządzeń druku 3D i 2D.

Pierwszym urządzeniem będzie drukarka 3D Projet MJP 2500 do druku niezwykle dokładnych i funkcjonalnych modeli ze sztywnych i elastycznych materiałów sztucznych, które z powodzeniem można wykorzystywać w wielu branżach przemysłowych. W ramach pokazu technologii, klienci będą mogli zapoznać się także z innymi przemysłowymi i produkcyjnymi drukarkami 3D dostarczanymi przez Canon, uzyskać niezbędne informacje o wszechstronnym oprogramowaniu wspomagającym procesy projektowe i cykle pracy, a także dowiedzieć się o korzyściach, jakie w ramach współpracy z Canon czerpią firmy z różnych branż.

Drugim rozwiązaniem, które będzie można zobaczyć w działaniu podczas 3D Solutions, jest wydajny ploter z funkcją druku, skanowania i kopiowania z serii Océ PlotWave 345 do zastosowań dla branży CAD/GIS. Kluczowe możliwości tego pracującego w czerni i bieli urządzenia to niezawodność, prostota obsługi i prędkość działania (druk 4 arkuszy A1/D na minutę z funkcją pojedynczego składania i zaledwie 40 sekund od uśpienia do uruchomienia). Océ PlotWave 345 umożliwia druk materiałów wysokiej jakości dzięki technologii Pico 600 x 1200 dpi, a łatwość obsługi zapewniona jest dzięki wielodotykowemu interfejsowi użytkownika Océ ClearConnect, który teraz dostępny jest z oprogramowaniem uniFLOW.

Firma zachęca do odwiedzenia strefy Canon (Pawilon 3A, stoisko 98) i odkrycia potencjału rozwiązań 3D podczas targów 3D Solution. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-9 czerwca 2017 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej informacji o ofercie rozwiązań i usług 3D Canon można znaleźć na stronie przedsiębiorstwa.

2017-06-06

ŁS http://bit.ly/canon3D


  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe