Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                       
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[dodaj news]

 

Szukaj:


 

Synergia 2017

Firma CAMdivision zaprasza do udziału w organizowanym na początku września w Chełmie seminarium "Synergia nauki i przemysłu” będącym spotkaniem skupiającym i integrującym ludzi świata nauki i przemysłu.

Ma ono na celu wspólne działanie uczelni oraz wielkich i rozpoznawalnych na rynku światowym firm, takich jak Siemens, Heidenhain, DMG MORI czy Sandvik, na rzecz procesu kształcenia programistów i operatorów obrabiarek sterowanych numerycznie.

Do dyspozycji uczestników spotkania zostanie oddane jedno z najnowocześniejszych laboratoriów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie, wyposażone w najwyższej klasy sprzęt naukowo-badawczy oraz obrabiarki sterowane numerycznie DMG MORI, z systemami sterowania numerycznego firmy Siemens oraz Heidenhain.

Celem nadrzędnym dwudniowego seminarium jest zaprezentowanie strategii rozwoju długofalowego systemu szkoleń i kształcenia inżynierskiego wspartego przez ośrodki akademickie. Działania te są ukierunkowane na grupę niezwykle poszukiwanych na rynku pracy programistów i operatorów obrabiarek CNC z uwzględnieniem potrzeb przemysłu.

Specjaliści CAMdivision przedstawią na seminarium m.in. technologię Additive Manufacturing zapewniającą nowoczesne sposoby wytwarzania części z wykorzystaniem druku 3D w NX CAD/CAM/CAE oraz rozwiązanie NX CAM VoluMill na przykładzie ultrawydajnej obróbki prezentowanej na żywo na obrabiarce DMC 635 V.

Spotkanie odbędzie się w dniach 4-6 września br. w Centrum Studiów Inżynierskich Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55, Chełm).

Informacje na temat oferty CAMdivision i możliwości oprogramowania NX dostępne są na internetowych stronach spółki. Pełny program spotkania oraz formularz umożliwiający rejestrację na seminarium można znaleźć w serwisie organizatora.

2017-08-21

ŁS http://bit.ly/SynergiaCAD


  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe