Home Forum 3D News://3D                          Nowości Książki Imprezy Konkursy Galerie Praca Gdzie kupić Korzystamy z cookies, więcej informacji »
                                                                                                                                       
Nowości
Konkursy
Imprezy
3D Ring
Galerie
Książki
Publikacje
Forum 3D
News://3D
Programy
Modele
Linki
www.cad.pl
Praca
Gdzie kupić
Reklama
Redakcja

 

[dodaj news]

 

Szukaj:


 

Factory 2.0 z nagrodą

Krakowskim targom Eurotool towarzyszy konkurs "Złote Smoki" na innowacyjne produkty targowe. W tym roku jedną z trzech nagród otrzymał produkt firmy Omni3D - drukarka Factory 2.0 wygrała w kategorii "Obrabiarki".

Odbywające się co roku w Krakowie targi Eurotool to wydarzenie związane z najnowszymi i najważniejszymi kwestiami z dziedziny maszyn i narzędzi. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów stanowią okazję do spotkania się specjalistów z branży przemysłowej. Wśród wystawców znaleźć można producentów maszyn do obróbki plastycznej, łączenia i powlekania blach, przedstawicieli firm oferujących usługi przemysłowe oraz oprogramowanie wspomagające procesy i technologie szybkiego prototypowania. Każdego roku coraz większą grupę tworzą przedsiębiorstwa zajmujące się drukiem 3D. Targi uznają za okazję do wskazywania polskim firmom nowych miejsc zastosowania drukarek 3D i technologii addytywnej.

Tegoroczne targi odbywały się w dniach 28-30 listopada, a odwiedzający mogli poznać nie tylko firmy polskie, ale również zagraniczne, m.in. z Czech, Holandii, Węgier, Wielkiej Brytanii. Wśród przedstawicieli branży druku 3D nie mogło zabraknąć Omni3D, jednego z przedstawicieli tej technologii w Polsce. Omni3D nie tylko wzięło udział w targach, ale także odebrało w czasie oficjalnej gali rozdania "Złotych Smoków" nagrodę główną za drukarkę 3D Factory 2.0 Production System. Dyplom i statuetkę przyjęli przedstawiciele firmy, w czasie dni targowych prezentujący zainteresowanym możliwości druku 3D i szczegóły pracy drukarki. Oprócz Omni3D, w czasie konkursu wyróżniono także Andrychowską Fabrykę Maszyn Defum S.A. oraz firmę Seco Tools Poland Sp. z o.o.

Więcej informacji na temat oferty Omni3D można znaleźć w serwisie firmy.

2017-12-04

ŁS http://bit.ly/Omni3D


  
© Design by eBiu.pl                                                                                                                                         © Serwis internetowy helion.pl
editio Program partnerski sprzedaż Program partnerski encyklopedia informatyki Maja Kierzkowska Andrzej Pikoń Andrzej Kierzkowski Andrzej Kierzkowski Bartosz Danowski Game Development sklep internetowy, sklepy intrenetowe